Loading Maps logo

Logicor Poznań II

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Polecamy magazyn do wynajęcia w Logicor Poznań II. Jest to jedno z największych centrów magazynowych i logistycznych w regionie, o powierzchni ponad 170 000 m2,. Park magazynowy leży w miejscowości Gądki, 13 km od centrum Poznania, wzdłuż drogi ekspresowej S11, ok. 1 km os skrzyżowania autostrady A2, drogi ekspresowej E30 i S11. Logicor Poznań II dzięki bliskiemu sąsiedztwu miasta i rozwiniętej infrastrukturze komunikacji publicznej, lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dostęp wykwalifikowanych pracowników. W magazynie zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania ekologiczne, jak np. panele słoneczne na dachu magazynu. Deweloper oferuje różnej wielkości moduły. Powierzchnie magazynowe możliwe do wynajęcia. Magazyn wyposażony w bramy i doki hydrauliczne, posiada szerokie place manewrowe, świetliki. Projekt idealny pod magazynowanie, dystrybucję czy produkcję – dla firmy logistycznych i produkcyjnych.

Logicor II w swojej ofercie posiada szeroki wybór modułów magazynowych do wynajęcia od zaraz. Jest to centrum logistyczne o jednej z największych powierzchni na terenie Wielkopolski, które dysponuje tak bogatym wyborem modułów o różnych powierzchniach. Wielkości jakie można wynająć od zaraz rozpoczynają się od niemal dwóch tysięcy metrów kwadratowych, przez trzy tysiące, pięć oraz więcej. Możliwości adaptacji powierzchni jest bardzo dużo, dzięki temu, że w obiekcie tym można swobodnie gospodarować wolną przestrzenią. Logicor II ulokowane jest łącznie na przestrzeni ponad stu siedemdziesięciu metrów kwadratowych. Jak większość tego typu obiektów jeśli chodzi o magazyny do wynajęcia Poznań, tak również i ten usytuowany jest na terenie miejscowości Gądki, która jest położona bardzo bliski Poznania. Łącząca je z Poznaniem droga ekspresowa zapewnia doskonałe połączenie z miastem. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacji publicznej zapewnia swobodny dostęp do kadry pracowniczej. W pobliżu znajduje się również droga ekspresowa S11 oraz autostrada A2 dzięki czemu zapewnione jest świetne połączenie lądowe z resztą Polski. Każdy z dostępnych modułów magazynowych wyposażony jest w bardzo szerokie place manewrowe. Można tutaj rozpocząć także małą produkcję lub dystrybucję towarów.


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 11,000 m2

Wysokość Budynku: 10m

Nośność Posadzki: 5,4 T/m2

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 0 m2

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:26 stycznia, 2018
Kontakt