Loading Maps logo

Magazyn w Nowej Soli do wynajęcia

Miasto:

Opis Obiektu

Oferowany magazyn w Nowej Soli do wynajęcia to bardzo nowoczesna przestrzeń, której całkowita powierzchnia to 30 000 mkw. Magazyn wyróżnia doskonała lokalizacja – w kostrzyńsko – słubickiej specjalnej strefie ekonomicznej, w niewielkiej odległości od drogi S3. Dzięki temu magazyn doskonale nadaje się do potrzeb firm zajmujących się handlem, zarówno krajowym, jak i zagranicznym.

Magazyn w województwie lubuskim na wynajem

Oferowana hala magazynowa blisko Zielonej Góry to doskonały przykład przestrzeni perfekcyjnie przystosowanej do prowadzenia zróżnicowanej działalności. Budynek spełnia pod względem konstrukcji i bezpieczeństwa standardy dla klasy A hal magazynowych. W części posiada on posadzkę epoksydową. Hala podzielona jest na część produkcyjną o powierzchni niecałych 17 000 mkw, a także część magazynową o powierzchni 11 000 mkw. Pozostała przestrzeń to część techniczna i biurowo – socjalna. Możliwe jest tu zarówno wysokie składowanie, jak i lekka działalność produkcyjna. Budynek wyposażono w 5 doków rozładunkowych i 8 bram z poziomu zero.

Lokalizacja: blisko drogi ekspresowej S3 łączącej północ z południem Polski, oraz z dobrym dojazdem do autostrad A2 i A4


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 30,000 m2

Wysokość Budynku: 10m - 12m

Nośność Posadzki: 5T/mkw

Klapy Dymowe: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 11 000 mkw

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:24 stycznia, 2020
Kontakt