Loading Maps logo

Magazyn w P3 Poznań

Miasto:

Opis Obiektu

Point Park Poznań to najwyższej klasy powierzchnia magazynowa do wynajęcia. Park położony jest w miejscowości Gądki, tylko 15 km na południe od Poznania, przy drodze S11 i w sąsiedztwie węzła Krzesiny na autostradzie A2.  Hale magazynowe przystosowane dla firm o różnym profilu działalności.  Obiekt posiada certyfikat BREEAM.  Hale wyposażone w doki hydrauliczne  1 na 900 m2 powierzchni magazynowej. Biura i powierzchnie socjalne dostępne według potrzeb najemcy. W magazynie wszystkie media, instalacje wentylacyjne i chłodnicze oraz grzewcze. Naturalne doświetlenie światłem dziennym.

Szukasz wysokiej klasy magazynu do wynajęcia? Propozycja jaką oferuje Ci Point Park Poznań spełni Twoje oczekiwania. Jest to bowiem park magazynowy wyposażony w najwyższe standardy i nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym użytkowanie tego obiektu jest łatwi i przyjemne, zarówno pod względem obsługi logistycznej jak i samego użytkowania hal magazynowych. Obecnie w Point Park Poznań jest wiele wolnych modułów czekających na wynajęcie, nie ma problemów z pozyskaniem nowych powierzchni bo jest również w okolicy wiele innych magazynów do wynajęcia pod Poznaniem. Całość tego parku ulokowana jest na powierzchni niemal dwustu tysięcy metrów kwadratowych. Jak widać wielkość jest imponująca. Imponujące również są technologiczne nowinki jakie zostały wprowadzone w tym obiekcie. Jedną z nich są najwyższej klasy doki hydrauliczne i w pełni nowoczesne instalacje grzewcze i chłodnicze. Należy również zwrócić uwage na to, że park ten posiada ceniony w rynku nieruchomości magazynowych certyfikat BREEAM, dzięki czemu jest to w pełni zasłużona wizytówka Point Parku.

W celu rekomendacji należy również podkreślić iż bardzo często najemcy decydują się na wynajem magazynów w Point Park. Wpływ na to ma również korzystne położenie, bowiem bardzo blisko jest stąd do Poznania jak również do autostrady A2. Dzięki temu obsługa logistyczna jest ułatwiona jak również pracownicy zatrudnieni do obsługi magazynów mają łatwy dojazd do tego obiektu.


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 400,000 m2

Wysokość Budynku: 10m

Nośność Posadzki: 5,4 T/m2

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 1300 m2, 3500 m2, 5300 m2 i więcej; możliwości budowy BTS

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:21 stycznia, 2018
Kontakt