Loading Maps logo

Panattoni Park Poznań III

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-produkcyjne na terenie Panattoni Park Poznań III

Panattoni Park Poznań III to nowoczesne centrum dystrybucyjne o całkowitej powierzchni 70 162 mkw; znajduje się 12 km od centrum Poznania. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacji publicznej i bliskiemu sąsiedztwu miasta lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry. Park położony jest wzdłuż drogi ekspresowej S11, zaledwie 1 km od skrzyżowania dróg S11, E30 i autostrady A2.

Panattoni Park Poznań III to projekt czterech budynków magazynowych wyposażonych w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe w poziomu „0”, obszerne place manewrowe i dodatkowe miejsca parkingowe. Każdy budynek charakteryzuje się nowoczesną powierzchnią klasy A, z przeznaczeniem nie tylko na składowanie, ale i na lekką produkcję. Wolna powierzchnia nie objęta projektem obejmuje 65 162 mkw; istnieje możliwość dostarczenia powierzchni różnej wielkości zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jeśli obiekt ten jest dla Państwa za duży to może zwrócą Państwo uwagę na inne mniejsze magazyny do wynajęcia w Poznaniu z naszej oferty.

• Doki rozładunkowe;
• Bramy wjazdowe na poziomie „0”;
• Place manewrowe;
• Parking.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę: http://www.axiimmo.com


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 70 m2

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 0 m2

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:22 stycznia, 2018
Kontakt