Loading Maps logo

Prologis Park Poznań I

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Nowoczesny magazyn do wynajęcia położony tylko 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 oraz w sąsiedztwie autostrady A2. Lokalizacja dogodna do organizacji dystrybucji do Niemiec, Francji i innych krajów Europy Zachodniej oraz na północ i południe Polski. Prologis Park Poznań oferuje nowoczesną powierzchnię magazynowo-biurową idealną pod magazynowanie, logistykę i lekką produkcję. Hale magazynowe wyposażone są w instalacja tryskaczową nad całą powierzchnią hali, system ESFR, świetliki i klapy dymowe z detektorami dymu, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne; Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy.

Jest to doskonała alternatywa dla tych film, które uznają pozostałe obiekty firmy Prologis ulokowane na terenie Poznania lub okolic, za mało atrakcyjne. W tym parku magazynowym nie ma tak wiele powierzchni do wynajęcia bowiem całość zajmuje przestrzeń nieco większą niż czterdzieści tysięcy metrów kwadratowych. Można tutaj zaadoptować swoją własną powierzchnię w jednym z dostępnych modułów. Możliwa jest adaptacja na magazyn wysokiego składowania lub na linię produkcyjną. Jeśli Twoja firma zajmuje się dystrybucją towarów na rynek europejski wówczas jest to oferta godna polecenia ponieważ jej zaletą jest takie umiejscowienie parku by zapewnić doskonałe połączenie komunikacyjne z takimi państwami Europy Zachodniej jak Niemcy czy też Francja. Jeśli chodzi o położenie parku Prologis względem Poznania to jest to odległość zaledwie 15 kilometrów. Ewentualni zatrudnieni pracownicy mają zapewniony dojazd do obiektu dzięki dobrej infrastrukturze komunikacji. Jeśli chodzi o wyposażenie tego parku magazynowego to tak jak pozostałe nowoczesne magazyny do wynajęcia w Poznaniu posiada on zarówno hydranty przeciwpożarowe jak również klapy dymne wyposażone w detektory dymu. Zabezpieczenie przeciw pożarowe magazynów jest elementem, na który najczęściej zwracają uwagę najemcy. Każdy bowiem chce by wynajmowana przestrzeń magazynowa była jak najlepiej zabezpieczona. Zdecydowanie polecamy tą ofertę magazynową również ze względu na jej dużą elastyczność.

Lokalizacja: ok. 15 km od Poznania w miejscowości Tarnowo Podgórne, tylko 14 km od międzynarodowego portu lotniczego w Poznaniu (Ławice)


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 43,250 m2

Wysokość Budynku: 10m

Nośność Posadzki: 5 T/mkw.

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 0 m2

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:27 stycznia, 2018
Kontakt