Loading Maps logo

Prologis Park Poznań II

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Nowoczesny magazyn do wynajęcia położony tylko 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 oraz w sąsiedztwie autostrady A2. Lokalizacja dogodna do organizacji dystrybucji do Niemiec, Francji i innych krajów Europy Zachodniej oraz na północ i południe Polski. Prologis Park Poznań oferuje nowoczesną powierzchnię magazynowo-biurową idealną pod magazynowanie, logistykę i lekką produkcję. Hale magazynowe wyposażone są w instalacja tryskaczową nad całą powierzchnią hali, system ESFR, świetliki i klapy dymowe z detektorami dymu, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne; Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy.

Wśród naszej oferty większość to nowoczesne magazyny do wynajęcia w Poznaniu lub okolicach, ten obiekt uchodzi za jeden z najnowocześniejszych. Prologis Park Poznań II to uchodzący za jeden z najnowocześniejszych parków magazynowych na terenie Wielkopolski. Jeśli poszukujesz mniejszych modułów do wynajęcia to ten park zaspokoi Twoje oczekiwania. Na jego terenie jest bowiem możliwość adaptacji powierzchni o wymiarach zaledwie tysiąca metrów kwadratowych. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one w przypadku niewielkich firm, nie mających zapotrzebowania na duży magazyn. Również jest możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni jako linię produkcyjną. Dowolność jeśli chodzi o adaptację i bogaty wybór wolnych powierzchni plasuje ten obiekt magazynowych w ścisłej czołówce parków. Prologis Poznań II to przestrzeń ponad stu dwudziestu tysięcy metrów kwadratowych, na której można w sposób dowolny organizować przestrzeń dla swojej firmy.

Jest to również atrakcyjny obiekt magazynowy ze względu na swoją lokalizację. Jego położenie jest bowiem dobrze ulokowane względem portu lotniczego Ławica jak również jest on położony bardzo blisko centrum Poznania przy drodze nr.92, dzięki czemu dostęp do kadry pracowniczej jest o wiele łatwiejszy. Połączenia komunikacyjne zapewniają doskonały dojazd do tego parku logistycznego.

Jeśli poszukujesz obiektu na magazyn wraz w powierzchnią biurową to oferta dewelopera Prologis będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Lokalizacja: ok. 15 km od Poznania w miejscowości Tarnowo Podgórne, tylko 14 km od międzynarodowego portu lotniczego w Poznaniu (Ławice)


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 121,000 m2

Wysokość Budynku: 10m

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 0 m2

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:28 stycznia, 2018
Kontakt