Loading Maps logo

Segro Logistics Park Poznań, Komorniki

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Segro Logistics Park Poznań, Komorniki znajduje się w zachodniej Polsce – jest oddalony o 10 km od centrum Poznania. Lokalizacja jest dogodna ze względu na niedalekie położenie drogi krajowej numer 5, łączącej Poznań z Wrocławiem oraz autostrady A2 Moska-Berlin, dzięki czemu istnieje bezproblemowa możliwość dystrybucji za granice kraju.

Łączna powierzchnia nowoczesnej nieruchomości magazynowej i produkcyjnej wynosi 250 000 mkw. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 2 500 mkw. Wysokość składowania wynosi 10 m, a nośność posadzki to 5 t/mkw. Magazyn tak jak i większość magazynów do wynajęcia z naszej oferty wyposażony jest w bramy wjazdowe na poziomie „0” i w doki rozładunkowe z rampami samopoziomującymi. Na życzenie najemcy istnieje możliwość zaprojektowania i wybudowania poszczególnych powierzchni wraz z pomieszczeniami biurowymi na antresoli. Logistykę w parku ułatwiają szerokie drogi wewnętrzne, parkingi dla ciężarówek oraz place manewrowe.

Powierzchnia całkowita: 250 000 mkw, minimalny moduł: 2 500


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 250,000 m2

Wysokość Budynku: 10m

Nośność Posadzki: 5 t/mkw

Klapy Dymowe: tak

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: 0 m2

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:24 stycznia, 2018
Kontakt