Loading Maps logo

YouNick Technology Park Poznań

Miasto:

Opis Obiektu

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

YouNick Technology Park Poznań to park logistyczny położony ok. 12 km od centrum Poznania i 15 km od lotniska, doskonała lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 11, tuż przy budowanej Zachodniej Obwodnicy Poznania. Nowoczesne magazyny wyposażone w bramy z poziomu „0” i doki hydrauliczne. Projekt idealny dla najemców zainteresowanych magazynowaniem i lekką produkcją. Na terenie kompleksu szerokie place manewrowe dla tirów oraz parking dla samochodów osobowych. Dodatkowo do dyspozycji najemców  udostępnione są: sale konferencyjne, bistro, obiekt handlowo-usługowy oraz centrum sportowo-rekreacyjne w okolicy. Park na terenie specjalnej strefy ekonomicznej.

YouNick Technology Park Poznań to idealne miejsce na magazyn wysokiego składowania oddalony nie więcej niż 20km od ścisłego centrum Poznania. W obiekcie o całkowitej powierzchni dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych mieszczą się wolne moduły do wynajęcia od zaraz. Wielkości poszczególnych modułów są zróżnicowane i zaczynają się już od tysiąca metrów kwadratowych. Poza tym istnieje możliwość swobodnego dostosowywania poszczególnych modułów zgodnie z potrzebą klienta, którego interesuje wynajem nowoczesnych magazynów w Poznaniu. Dodatkowo do dyspozycji każdej firmy, która zdecyduje się na wynajem powierzchni w tym parku logistycznym, deweloper oddaje sale konferencyjne oraz centrum sportowo-rekreacyjne znajdujące się w pobliżu. Obiekt ten ulokowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Jego atutem jest również położenie względem lotniska Ławica – zaledwie piętnaście kilometrów. Bardzo blisko znajduje się również budowana obwodnica Poznania co ułatwiać będzie obsługę logistyczną magazynów, które również mogą zostać zaadaptowane na małą linię produkcyjną. Każda hala magazynowa w tym parku wyposażona została w doki hydrauliczne oraz bramy. Wysokość obiektu to 10 metrów a siatka słupów ma wymiary 12 na 25 centymetrów.


Szczegóły Oferty

  • Całkowita powierzchnia: 10,000 m2

Wysokość Budynku: 10m

Klapy Dymowe: nie

Monitoring: tak

Tryskacze: tak

Moduły: szeroki wybór (1000, 1500, 2000, 5000 mkw. i inne)

Cechy Obiektu

yesWolne powierzchnie
Data dodania oferty:18 stycznia, 2018
Kontakt